Home PageΝέαΤιμοκατάλογος κυλικείου σχολείου 2020 – 2021

Σεπ 23

Τιμοκατάλογος κυλικείου σχολείου 2020 – 2021

Κυρίες / Κυρίοι, Κατόπιν όλης της δυσμενούς περιόδου που διανύσαμε, λόγω της πανδημίας που αφορούσε στον ιό COVID 19,  θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πώς επαναλειτουργούμε. Το κυλικείο του σχολείου, σεβόμενο τα νέα δεδομένα που καλούμαστε όλοι να αντιμετωπίσουμε, τηρεί όλες τις διατάξεις ασφαλείας, όπως ορίζονται από το υπουργείο παιδείας.

Αυτό γίνεται στα πλαίσια προστασίας των μαθητών, αλλά και του ευρύτερου κοινωνικού συνόλου. Στην επίσημη ιστοσελίδα του σχολείου, θα βρείτε αναρτημένο τον τιμοκατάλογο του κυλικείου, καθώς λόγω της έκρυθμης κατάστασης, απαγορεύεται να διανεμηθεί. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στον Υπεύθυνο Κο Τάσο Κυριαζή, είτε δια ζώσης είτε τηλεφωνικά στο 6947366086.  Με Εκτίμηση  Τάσος Κυριαζής  (Υγειονομικός Υπεύθυνος)